معرفی کتاب

خدا و زندگی پس از مرگ: گواه جدید پیشگام برای خدا و تجربه نزدیک به مرگ

براساس بزرگ‌ترین پژوهش صورت‌گرفته درطول تاریخ روی تجربه‌ی نزدیک به مرگ که شامل 3000 نفر با پیش‌زمینه‌ها و مذاهب مختلف و نیز ناباوران بود، مواجهه با خدا و تجربه‌ی زندگی پس از مرگ گواه تکان‌دهنده‌ای بود بر این که یک حضور متعالی وجود دارد و توصیف او از منظر افراد مختلف به طور شگفت‌انگیزی با یکدیگر مطابق است.

دکتر جفری لانگ در کتاب پر فروش خود با عنوان «زندگی پس از مرگ»، به ما نشان داد که برای زندگی بعد از مرگ یک مبنای قوی علمی وجود دارد. اینک او پا را فراتر گذاشته است و مدرکی را دال بر واقعی بودن خدا فاش می‌سازد. دکتر لانگ در بنیاد پژوهش‌های تجارب نزدیک به مرگ، داستان‌های هزاران نفری را که به دنیای پس از مرگ سفر کرده بودند بررسی نمود. اگرچه تفاوت‌های گسترده‌ای در نوع تجربه‌ی نزدیک به مرگ وجود دارد (بعضی نور درخشانی می‌بینند، برخی از درون یک تونل عبور می‌کنند، و برخی زندگی‌شان را مرور می‌نمایند،…) او دریافت که در بسیاری از گزارش‌ها توصیف مشابهی از خدا ارائه شده است؛ یعنی حضوری متعالی که از خود عشق و مرحمت ساطع می‌کند.

با گسترش تحقیقات او که با شواهد زندگی پس از مرگ آغاز شد، خدا و جهان بعد از مرگ، اولین اکتشاف متمرکز افرادی است که به سرحد بهشت رفته، با خدا دیدار کرده و به منظور به اشتراک‌گذاری تجربه‌شان بازگشته‌اند. این موضوع ژرف بنیش جدیدی در تجارب انسانی ایجاد نموده و نظریه‌های ما را در خصوص مرگ مملو از امید و تسلی کرده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.