ماموریت جفری اولسن (تجربه کننده نزدیک مرگ)

مترجم: مهدی محمودان

جِفري سي. اولسن نويسنده اي بسيار موفق و صاحب آثار پرفروش و سخنران عمومي تاثيرگذاري است که مخاطبانش را از همه مليت ها با بيان داستانهايي جذاب از استقامت و پشتکار و قدرت دروني انسان ها انگيزه مي بخشد.

در سال 1997، جفري اولسن حادثه رانندگي وحشتناکي را تجربه کرد که منجر به چندين صدمه مرگبار روي او شد، از جمله خرد شدن هر دو پاي او. جفري هجده عمل جراحي را پشت سر گذاشت و شش ماه در بيمارستان تحت مداوا بود. پاي چپ او را از قسمت بالاي زانو قطع کردند و البته ويرانگرترين نتيجه تصادف از دست دادن همسر و پسر کوچک او بود که هر دو در صحنه تصادف در دم جان باختند.

پس از فايق آمدن بر صدماتي که جسم او از آن رنج می برد، جفري تجربه نزديک به مرگِ عميقي را تجربه کرد که در آن او همسر خود را در دنياي ديگري ملاقات مي کند و همسرش به او مي گويد که او (جفري) نمي تواند در آنجا بماند و بايد بازگردد. در اعماق يأس ناشي از نگراني هاي عاطفي، جسمي و ذهني، بدون اميد و بدون درک اينکه حتي چگونه بايد شروع به رفتن بکند، جفري روشن بيني اِتري عشق بي قيد و شرط را در قالب اين کلمات شنيد … “شادي را انتخاب کن”.

آن نگاه گذرا به عالم معنوي به او شجاعت لازم را بخشيد که به زندگي مادي ادامه دهد و از پسر زنده ديگر خود مراقبت نمايد. پس از آن جفري مجدداً ازدواج کرد و دو پسر ديگر را نيز به فرزندي پذيرفت.

آن طور که در وب سايت جفري آمده، بزرگترين شادي او از بودن در جايگاه شوهري و پدري ناشي مي شود. ماموريت او کمک به مردم است تا آگاهانه بپذيرند که چه کسي هستند و چه پيوندي با ديگران و نيز با خلقت و كائنات دارند. جفري سه کتاب تأليف کرده است: دانستن، من از قلب هاي آنها آگاهم و فراتر از تابلوي کيلومتر 80.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *