معرفی فیلم

فیلم کلبه، محصول آمریکا، 2017

کلبه (The Shack) فیلمی درام به کارگردانی استورات هزالدین (Stuart Hazeldine) است که در تاریخ جمعه 13 اسفند 1395 در آمریکا اکران شده است.

داستان در مورد مردی به نام مک آلن فیلیپس است که کوچک‌ترین دختر خود به نام «میسی» را طی حادثه‌ای غم‌انگیز از دست می‌دهد. این تراژدی باعث ایجاد سوال‌هایی در مورد ایمان و اعتقاد او به خدا درون ذهنش می‌شود . مک به‌طور کامل، زندگی را فراموش می‌کند و از آن ناامید می‌شود. در مواجه با این بحران ایمان، او نامه‌ای مرموز دریافت می‌کند که از او خواسته شده است تا به کلبه‌ای مرموز در بیابان «اورگان» برود.

با وجود شک او برای رفتن، بالاخر متقاعد می‌شود که به آن کلبه برود. پس از رفتن او در کلبه سه شخص را می‌بیند که رهبر آن‌ها زنی به نام «پاپا»ست. در طی این دیدار، او حقایقی در مورد درک خود از دنیا و اتفاقات زندگی‌اش می‌فهمد که برای همیشه زندگی‌اش دست‌خوش تغییر می‌شود. درطول این مدت، مک پاپا را فرستاده‌ای از سمت خدا می‌داند اما…  .

فیلم کلبه براساس رمانی با همین نام به قلم ویلیام پل‌یانگ (William P. Youn) ساخته شده که در سال 2007 منتشر گردید. ستاره‌های فیلم سام ورتینگتون، اکتاویا اسپنسر، گراهام گرین، و … هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *